HAKKIMIZDA

Konya Emek Elektrik 1993 yılında Konya/Türkiye’de kurulmuş olup 2013 yılında EMK MEGALIGHT çatısı altında  led aydınlatma armatürlerin üretim, montaj, ithalat ve ihracatını yapmaktadır. EMK MEGALIGHT çevre duyarlılığı ve enerji verimliliğine odaklanmış bir markadır.

Hedeflerimiz aydınlatma armatürleri teknolojilerindeki en son gelişmeleri takip ederek, yeni teknolojiye ayak uydurmaya ve mimari yapı stillerine uygun, yapı bütünlüğünü koruyarak ve insan ve göz sağlığını dikkate alarak mimar, mühendis ve profesyonel teknik kadrosuyla daha iyisini yapmak için çalışmaktadır.

EMK MEGALIGHT ulusal ve uluslararası alanda yayılmış bir bayilik ağına sahip olan firmamız, bayiler aracılığıyla ürünlerini tüketicilere ulaştırmakta, gerekli teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir.

Konut, ofis, fabrika, otel, hastane, park-bahçe, sokak ve havuz gibi bir çok alanın aydınlatılmasında gerekli tasarımları yaparak ihtiyaçlara cevap vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

Faaliyet alanımızla ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üretebilen, enerji tüketimleri düşük, verim ve kaliteleri yüksek, insana ve çevreye duyarlı, mimari anlamda modern, postmodern ve yüksek teknoloji mimarisi gibi mimari stillere uyum sağlayacak yapı ve çevre bütünlüğünü koruyacak teknolojik ürünlerle aydınlatma sektöründe fark yaratan güvenilir bir marka olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalitede süreklilik, uygun fiyat ve satış sonrası hizmet ile  profesyonel çözüm üreterek müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılayan samimi ve karşılıklı güven ticaretini tam anlamıyla sağlayabilmek misyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Sizler İçin Ürün Bandımızı Genişlettik

Sektörde Emk garantisi altında ürün satan firma olmanın mutluluğunu sizlerle de paylaşmak isteriz.. ISO 9001:2008 kalite yönetim sistem belgeli Firmamızda TSE uygunluk belgeli olarak ürettiğimiz ürünlerimizi kimyasal analiz ve kalite kontrol raporu ile müşterilerimize göndererek kalite odaklı çalışmaktayız.

ÜRÜNLERİMİZ

Diğer ürünlerimiz ve bayiliklerimiz için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

WEBSİTEYE GİT

Online Katalog

Yeni Ürün Kataloğumuza buradan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

KATALOG İNDİR